MANCERA PARFUM CRAZY FOR OUD MANCERA ZWART
Dit artikel is niet beschikbaar voor afhalen in de winkel. Wij leveren het graag bij je thuis.
Details
Parfum Mancera Crazy For Oud
Elegant parfum met een rijke compositie. Houtachtige en florale noten gecombineerd met lederen accenten. Topnoten van Calabrische bergamot, Laotiaanse oud en gelooid leer. Hartnoten zijn Bulgaarse roos en witte magnolia. Basisnoten van kostbare cederhout, sandelhout en muskus. Geleverd in een glazen flacon met goudkleurige dop.
Kleur: transparant.
Productinformatie
| Geslacht | UNISEX |
|---|---|
| Kleur | ZWART |
| Product Type | PARFUM |
| Merk | MANCERA |
| Fabricantcode | 2015001002302 |
| Artikelnummer | 52587 |
| Seizoen | NOOS |
Maattabel

Verzending & Retouren
Verzending
Kies bij het afrekenen je verzendmethode. Bestel je ma–vr vóór 16:00 uur, dan verzenden we dezelfde dag en heb je je pakket meestal de volgende dag in huis. Weekendbestellingen worden maandag verzonden (levering meestal dinsdag). Na verzending ontvang je een Track & Trace-code.
Retourneren
Aankoop niet naar wens? Retourneren kan
binnen 14 dagen (indien het aankoopbewijs aanwezig is en de artikelen onbeschadigd en ongedragen zijn). Daarnaast dienen de artikelen voorzien te zijn van alle originele labels en naar behoorlijke wijze te zijn
verpakt.


